Do góry
Udostępnij
  • Darmowa dostawa od 199,00 zł

Informacje

Poznaj mnie bliżej!

Informacje o projekcie

Cześć! Jestem Aga. Skoro tu jesteś to pewnie chciałbyś/chciałabyś się coś o mnie dowiedzieć.

Od kiedy pamiętam zawsze coś rysowałam lub malowałam. Co prawda nigdy nie lubiłam zajęć plastycznych w szkole, ponieważ nauczyciele narzucali mi technikę w jakiej mają powstawać moje prace lub co ma się na nich znaleźć. Uwielbiałam za to zamykać się w swoim małym pokoiku i tworzyć. Rysowałam wszystko od postaci z bajek po owoce znalezione w kuchni. Po jakimś czasie zafascynowałam się grafiką. Od tego momentu zaczął się u mnie okres intensywnego rysowania architektury. Rysowałam różne budynki z Zamościa, Tomaszowa Lubelskiego, właściwie całego Roztocza. Wybierając studia, a właściwie jadąc na kurs rysunku nigdy nie myślałam, że technikę za którą nigdy nie przepadałam w szkole, pokocham całym sercem. Od tego czasu nie rozstaję się z pędzlem i farbami.

Ilustrator

Agnieszka Sikora

Pochodzę z Roztocza, a dokładnie z Tomaszowa Lubelskiego. Od kilkunastu lat mieszkam w Warszawie. Jestem absolwentką SGGW na kierunku architektura krajobrazu. Dzięki studiom jeszcze bardziej pokochałam naturę. Zaczęłam częściej malować kwiaty, a urodzenie córki spowodowały, że zaczęłam wplatać je w obrazki dla dzieci.

By.agasi powstało kilka miesięcy po urodzeniu córki. To właśnie ona, a właściwie urządzanie dla niej pokoju było impulsem do stworzenia pierwszej metryczki dla dzieci. Poszukując wyjątkowych obrazków do jej pokoju nie mogłam znaleźć nic co by przyciągnęło moją uwagę. By.agasi powstało z potrzeby „ubrania” ścian w oryginalne ilustracje, które łącząc się z pozostałymi elementami wyposażenia pomieszczania stworzą niepowtarzalny efekt.

Natura, rośliny, kwiaty i zwierzęta towarzyszą mi od zawsze. Biorąc pędzel w rękę staram się przenieść ten magiczny świat na kartkę papieru. Akwarele są lekkie, a sposób ich mieszania na kartce sprawia, że są niepowtarzalne. Kolory, których używam są stonowane, często pastelowe, ponieważ to w nich czuję się najlepiej.

Ilustracje realizuję z pasją oraz zaangażowaniem. W każdą przygotowywaną ilustrację wkładam całe serce oraz duszę, aby moje pracy mogły rozświetlać przestrzeń, w której zostaną zawieszone.

Projekt początkowo stanowił jedynie profil na Instagramie, na którym prezentowałam proces twórczy oraz efekt końcowy. Zainteresowanie ilustracjami i plakatami jednak przerosło moje oczekiwania stąd też zdecydowałam się na uruchomienie platformy sklepowej. Spełniam dzięki temu jedno ze swoich marzeń i będzie mi ogromnie miło, jeśli zaglądając tu znajdziesz coś do swojego domu.

Opinie naszych Klientów

Chcesz podzielić się swoją opinią? Skontaktuj się z nami!